[wpv-post-title]

[wpv-post-featured-image size="medium" width="100%" height="auto" crop="true"]
[wpv-post-date] 0

Якість життя людини напряму залежить від стану її здоров’я та стану здоров’я всього суспільства.

Напрямок “Здоров’я як основа якості життя” має на меті впровадити на державному рівні стратегії, які допоможуть покращити здоров’я суспільства та підвищити рівень його життя.

Здоров’я нації є великою самостійною цінністю, яка впливає на продуктивність праці, економічний розвиток і конкурентоспроможність держави, сприяє зростанню соціального добробуту. Високоефективна система охорони здоров’ямає створювати сприятливі умови для підвищення якості життя громадян та розвитку держави.

Однак суспільство не може бути здоровим завдяки самій лише ефективній системі охорони здоров’я. На індивідуальне та громадське здоров’я впливають екологічні фактори, якість продуктів харчування, питної води, повітря, політична ситуація в країні. Тому напрямок “Здоров’я як основа якості життя” має на меті впроваджувати стратегію здорового суспільства на державному рівні, впливаючи на соціально-економічну політику України.

Задачі цього напрямку направлені на досягнення:

  • фізичного здоров’я та демографічного благополуччя;
  • індивідуальної задоволеності умовами життя та соціальної задоволеності станом справ у державі;
  • розвитку духовного, творчого та іноваційного потенціалу населення.

Це можливо при реалізації двох перших напрямків – «Право на здоров’я» та «Безпека громадського здоров’я», а також при наявності політичних і владних інструментів, необхідних ресурсів для формування в Україні здорового суспільства.

Як діє Платформа здоров’я

Пріорітетом напрямку «Здоров’я як основа якості життя» є інформаційно-просвітницька діяльність.

Завдання напрямку:

  1. Проведення інформаційної кампанії для формування суспільного розуміння здоров’я як основи якості життя (у координації з іншими напрямками);
  2. Створення інформаційно-просвітницького матеріалу по елементам здоров’я, включно з фізичним, соціальним, душевним здоров’ям;
  3. Розробка програми з поліпшення здоров’я населення на місцевому рівні, з урахуванням регіональної специфіки та впровадження програм в територіальних громадах. Розробка концепції співпраці з місцевою владою та органами місцевого самоврядування в сфері охорони здоров’я;
  4. Підтримка та розвиток медичного туризму в Україні. Підготовка методичних матеріалів по тематиці найбільш ефективних методик залучення медичних туристів. Проведення навчальних семінарів для менеджменту клінік.

Здорова людина – онова успішного розвитку суспільства та країни.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.