Школа Лікаря Первинки: від особистого успіху до розвитку охорони здоров’я

29.03.2019 0

«Школа Лікаря Первинки» – це освітній проект «Платформи здоров’я», який пропонує лікарям отримати знання та практичні навички для початку та ефективного ведення приватної лікарської практики.

В рамках Школи заплановано проведення тренінгів, семінарів, майстер-класів, воркшопів, які стосуються різних аспектів незалежної лікарської практики (юридичних, економічних, менеджменту тощо).

Тренерами Школи лікаря Первинки є провідні експерти у сфері охорони здоров’я, юриспруденції, бізнесу, комунікацій, а також успішні лікарі приватної практики.

В рамках Школи Лікаря Первинки вже відбувся тренінг «Приватна лікарська практика на шляху до успіху». На базі цього тренінгу створено Відеокурс “Приватна лікарська практика на шляху до успіху”.

[metaslider id=4113]

Наступний тренінг «Школи Лікаря Первинки» відбудеться вже 9 квітня 2019 року у Львові . Тема тренінгу: «Сучасні секрети успішної практики». Деталі за посиланням.

За своєю суттю, Школа Лікаря Первинки є не лише освітнім проектом, але соціальним підприємництвом «Платформи здоров’я», яке вирішує наступні питання:

  • надає можливість розвивати бізнес-складову успішної приватної лікарської практики;
  • надає можливість заробляти на знаннях. Експерти заробляють на знаннях, якими діляться з лікарями. Лікарі заробляють, використовуючи отримані знання у своїй практиці.
  • спрямовує прибуток на розвиток проекту «Програма комплексної підтримки лікарів первинної ланки». Зокрема, здійснюється розробка освітніх матеріалів, навчальних відео, курсів, підготовка інформаційно-правової бази для вирішення практичних питань ведення поточної лікарської практики. Розвивається група #ЛікарПервинки, де лікарі можуть спілкуватися з колегами та експертами в режимі онлайн.

Кошти, які вже зібрала Школа Лікаря Первинки, дали можливість «Платформі здоров’я» залучити професіоналів для всебічної підготовки проектів на найвищому рівні. Це дасть змогу долучити донорів до реалізації фундаментальних проектів, спрямованих на максимальний стабільний заробіток для системного розвитку охорони здоров’я та вирішення стратегічних питань в довгостроковій перспективі.

Навчання в Школі Лікаря Первинки – це ваша інвестиція в особистий успіх. Водночас, це ваш внесок у розвиток первинної ланки та створення стійкої системи охорони здоров’я в Україні, здатної забезпечити профілактику, лікування, повагу до гідності лікаря і пацієнта та сформувати відповідальність кожного громадянина за своє здоров’я.

Беріть участь у тренінгах Школи – приєднуйтесь до команди успішних #ЛікарівПервинки.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.