Закликаємо міністерства та відомства вдосконалити Концепцію інформатизації охорони здоров’я

12.06.2019 0

ГО «Платформа здоров’я» офіційно звернулася до Державного експертного центру МОЗ України, Держлікслужби, а також до низки міністерств із закликом долучитися до публічного обговорення проекту Концепції інформатизації охорони здоров’я, розробленого Міністерством охорони здоров’я України.

Громадське обговорення проекту Концепції інформатизації охорони здоров’я триває до 3 липня 2019 року. Мета Концепції – визначення напрямів, принципів та механізмів інформатизації охорони здоров’я.

Створення сучасної електронної системи є надзвичайно важливим інструментом впровадження реформи системи охорони здоров’я, від якого залежить функціонування нової моделі фінансування охорони здоров’я, забезпечення прав пацієнтів та якості надання медичних послуг. Водночас, система електронної охорони здоров’я є комплексною, що потребує стратегічного підходу до успішного впровадження усіх її елементів. Вона має враховувати не лише потреби галузі охорони здоров’я, а і вирішення кроссекторальних проблем.

Для того, щоб інформатизація охорони здоров’я дійсно стала ефективною, має бути спільне бажання та бачення створювати і вдосконалювати її.

Відповідно, ми закликаємо міністерства та відомства надати свої пропозиції з метою вдосконалення проекту Концепції інформатизації охорони здоров’я. Наша спільна участь в роботі над вдосконаленням Концепції сприятиме процесу інформатизації охорони здоров’я і розвитку галузі в цілому.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.