Закликаємо Уряд сприяти цифровізації на регіональному рівні

13.11.2019 0

2020 рік оголошений роком тотальної цифровізації, на чому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Разом з тим, з 2 квітня 2020 року має розпочатися реформа вторинної та третинної ланки медичної допомоги, невід’ємною складовою якої є впровадження медичних інформаційних систем.

ГО «Платформа здоров’я» провела дослідження стану готовності регіонів до цифровізації та трансформації охорони здоров’я.

Як свідчать відповіді регіональних Департаментів та Управлінь охорони здоров’я, наразі в Україні є гостра проблема неодооснащеності закладів охорони здоров’я комп’ютерним устаткуванням. В багатьох регіонах не передбачено коштів в обласному бюджеті на вирішення цієї проблеми, немає плану інформатизації.

Спираючись на відповіді з регіонів, ми окреслили низку загальних проблем у напрямку цифровізації.

Якщо ситуація нагально не зміниться, то під загрозою опиниться трансформація охорони здоров’я.

ГО «Платформа здоров’я» не може залишатися осторонь цієї проблеми. Тому ми офіційно звернулися до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням долучитись до вирішення окреслених проблем. «Платформа здоров’я» закликала голову Уряд зібрати нараду за участі голів обласних та Київської міської державних адміністрацій для прийняття відповідних рішень.

Зі свого боку, ГО «Платформа здоров’я» готова надавати необхідну підтримку в цьому напрямку та брати участь у заходах, спрямованих на впровадження цифровізації, як невід’ємної складової подальшої трансформації охорони здоров’я.

 

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.