«За кілька років Україна має увійти у TOP 3 країн у сфері відкритих даних», – Михайло Федоров

20.09.2019 0

Наступний рік в Україні оголошений роком тотальної діджіталізації. Про найближчі кроки та проактивну позицію Міністерства цифрової трансформації розповів Михайло Федоров, Віце-прем‘єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України у своїй вітальній промові на Open Data Forum 2019.

«Щоб створити революцію у сфері діджіталізації, ми підійшли до цього питання з боку менеджменту. Ми не лише створили орган, який формує політику, ми запровадили посади заступників міністрів, які займаються діджіталізацією на базі кожного міністерства. З точки зору цілей та менеджменту це дуже розумно, тому що міністерство не зможе фокусуватися на всіх напрямках. Тепер в кожному міністерстві буде людина, яка допомагатиме реалізувати вертикаль виконання цих завдань.

Щоб ми не зробили (зокрема, почали проводити аудит усіх реєстрів), в кожному міністерстві є «тромби», які заважають цьому. Завдання заступника міністра у напрямку діджіталізації зробити так, щоб цих «тромбів» було менше», – пояснив Михайло Федоров.

«Як мінімум, треба привести в порядок реєстри. Ми не зможемо реалізувати жоден проект, тому що у нас 350 реєстрів, і доступ до них невідомо у кого», – зазначив Федоров, коментуючи проведення повного аудиту роботи державних реєстрів, передбаченого указом Президента України про розвиток електронних послуг.

Віце-прем‘єр-міністр – Міністр цифрової трансформації розповів, що також будуть введені посади заступників з питань цифровізації на регіональному рівні. За їх допомогою Уряд зможе відслідковувати КРІ по тому, що запроваджуємо на регіональному рівні. Михайло Федоров повідомив, що на законодавчому рівні Міністерство має підтримку в особі Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. «У нас спільні цілі, і ми максимально синхронізувалися», – підкреслив Федоров.

«Сьогодні я створюю дуже сильну команду заступників і команду департаментів та директоратів в міністерстві. Це класні менеджері, котрі реалізовували проекти, пов’язані з діджіталізацією. 27 вересня 2019 року буде публічна презентація нашого міністерства, цілей та заступників міністра.

Моя мета, щоб за декілька років Україна увійшла у TOP 3 країн світу в сфері відкритих даних» – наголосив Віце-прем‘єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Охорона здоров’я наразі – один з основних напрямів діджиталізації, визначений Президентом. На цьому наголосив Михайло Федоров під час зустрічі з учасниками реформи еHealth в Офісі Президента України.

Розвиток eHealth та успіх подальшого реформування охорони здоров’я багато в чому залежить від заступника з питань цифрової трансформації в Міністерстві охорони здоров’я України.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.