Тренінги для #ЛікарівПервинки. Розклад подій у квітні 2019

28.03.2019 0

Сучасному лікарю первинної ланки вже недостатньо самого лише вдосконалення фахових знань. Для якісного та ефективного ведення практики лікарю первинки потрібно набувати та вдосконалювати менеджерські та комунікаційні навички, вивчати економічні та юридичні аспекти, опановувати інструменти організації власної практики.

У лікарів, які хочуть стати успішними, є можливість набувати та вдосконалювати комплексні знання та навички завдяки участі в професійних заходах.

До вашої уваги – розклад тренінгів та інших навчальних заходів для лікарів первинної ланки у квітні 2019 року.

2 квітня у Львові, а 11 квітня у м.Дніпро відбудеться Науково-практична конференція «Актуальні питання алергології та пульмонології в практиці сімейного лікаря». Захід проводиться за ініціативи Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України.

Також 2 квітня в Одесі відбудеться НПК «Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб у клінічній практиці сімейного лікаря». Організація, відповідальна за проведення заходу – ГО «Асоціація професійного удосконалення лікарів».

Триває виїзний цикл тренінгів-практикумів для педіатрів та сімейних лікарів на тему «Імплементація міжнародних протоколів в педіатричну практику». 4 квітня тренінг відбудеться у м.Хмельницький та охопить лікарів з Хмельницької та Рівненської області, а 5 квітня – у м.Вінниця для лікарів Вінничини.
Організатор – компанія «МедЕксперт».

4-5 квітня у Києві відбудеться Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні інфекційні захворювання в практиці сімейного лікаря».

6-7 квітня в м.Одеса відбудеться четвертий тренінг Агентів змін з вакцинації, організований ГО «Батьки за вакцинацію». Більшість його учасників – це лікарі педіатри, які в повсякденній практиці стикаються з питанням щеплень.

Темою заходу стане підготовка до Українського тижня імунізації. Учасники отримають необхідні знання та навички для ефективного проведення заходів з нагоди Українського тижня імунізації в своєму регіоні. Головна мета цих заходів – підвищити рівень охоплення щепленнями в Україні.

9-10 квітня у Києві відбудеться Конференція «Лікар ПМД: школа розвитку» за підтримки спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Це освітній захід для сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та регіональних тренерів ICPC-2, які прагнуть працювати ефективно та підвищувати якість медичної допомоги в Україні.

У рамках конференції будуть презентовані нові можливості та інструменти в роботі лікарів первинної ланки, зокрема, впровадження Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC-2, презентація настанов від DUODECIM, проведені освітні майстер-класи на найбільш актуальні теми для лікарів ПМД. Представники МОЗ України та Національної служби здоров’я розкажуть про плани трансформації первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки.

9 квітня у Львові відбудеться тренінг «Школа Лікаря Первинки: Сучасні секрети успішної практики”.

Програма тренінгу розроблена та підготовлена спеціально для лікарів первинної ланки: терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів. Тренінг присвячений усім тонкощам сучасного ведення приватної лікарської практики в умовах медичної реформи. Організатори тренінгу: ГО “Платформа здоров’я”, Львівський медичний форум “Гал – МЕД” 2019.

Знання та навички, які отримають учасники після проходження тренінгу:

  • Розуміння про актуальні методи та фішки ефективного спілкування з пацієнтами/клієнтами;
  • Навички застосування механізмів профілактики професійного вигорання, які варто використовувати при комунікації з пацієнтами/клієнтами;
  • Знання про психотипи пацієнтів та стратегії спілкування з кожним з них;
  • Інформацію про основні юридичні аспекти ведення приватної лікарської практики;
  • Розуміння процесу отримання ліцензії та подальші юридичні тонкощі ведення партнерства з державними стейкхолдерами охорони здоров’я;
  • Інформацію про взаємозв’язок між формуванням іміджу та заробітком лікаря;
  • Навички ведення та розвитку сучасних каналів комунікації з спільнотою пацієнтів/клієнтів, колег, партнерів;
  • Розуміння доцільності ведення блогів, влогів та практичний досвід застосування цих ресурсів задля оптимізації власної практики

Участь у цьому тренінгу, як і у більшості інших, платна. Фактично кошти, витрачені на квиток, є інвестицією лікаря у власний успіх, і виправдають себе у багатократному розмірі.

Лікарі, які хочуть стати успішними (і, врешті, такими стають), готові інвестувати свій час, кошти та інші ресурси у свій розвиток.

12 квітня у Харкові відбудеться майстер-клас #Своямедпрактика: до и после открытия. Організатор юридична компанія ILF.

Мета майстер-класу – прояснити питання власної медпрактики до та після відкриття та розвіяти страхи лікарів щодо роботи в якості лікаря-підприємця.

13 квітня в Києві ГО «Інфекційний контроль» організовує Тренінг «Контроль за повітряними інфекціями». Тренінг присвячений заходам інфекційного контролю за інфекціями, що передаються повітряним шляхом. Учасники навчаться ідентифікувати та ізолювати джерело інфекції; розробляти ефективні заходи профілактики в осередку; планувати та попереджати спалахи

20-21 квітня у Києві відбудеться I Конгрес Української Академії Педіатричних спеціальностей «PRIME Pediatrics 2019»

Громадська спілка «Українська Академія Педіатричних спеціальностей» об’єднала зусилля різних громадських організацій та асоціацій для того, щоб лікар первинної ланки, який надає допомогу дітям, отримав найсучаснішу інформацію з перших уст.

Вітчизняні та закордонні фахівці, педіатри та спеціалісти «вузького» профілю, лекції, майстер- класи, тренінги та розбір складних клінічних випадків. PRIME PEDIATRICS 2019 – це цікаві зустрічі, конструктивне спілкування, безперервний професійний розвиток.

Лікарі первинної ланки також мають змогу взяти участь у профільних заходах, які проводяться за межами України. Зокрема, 4-6 квітня в автрійському Граці відбудеться конгрес “Якість первинної медичної допомоги – впровадження в індивідуальну практику та відділення первинної медичної допомоги”.

25-28 квітня 2019 року, в Адані, Турція, пройде 18 Міжнародний Конгрес сімейної медицини у Східному Середземномор’ї (EMFMC2019). Це одна з найбільш енергійних національних зустрічей для сімейних лікарів. Тема: “Сталі цілі здоров’я в сімейній медицині”.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.