Сузір’я успішних головних лікарів – менеджерів 2019: Петро Гинькут

08.10.2019 0

Всеукраїнська відзнака «Головний лікар року» продовжує відкривати Україні сузір’я успішних керівників медичних закладів.

2 жовтня 2019 року у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможця «Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року – 2019». 56 головних лікарів з різних куточків України – 56 професіоналів, відданих своїй справі, подали свої кандидатури на участь у конкурсі. Один з них – Петро Васильович Гинькут, в.о. директора КНП «Добровеличківська центральна районна лікарня» Добровеличківської районної ради Кіровоградської області.

Цього року Петро Гинькут не здобув перемогу в номінаціях конкурсу, але він потрапив до переліку номінантів, чиї яскраві менеджерські якості керівника відзначені увагою конкурсної комісії.

КНП «Добровеличківська ЦРЛ» під керівництвом Петра Гинькута став одним з медичних закладів, де вперше в області розпочалося телемедичне консультування лікарями дерматологом, ендокринологом та терапевтом.

Петру Гинькуту вдалося налагодити плідну співпрацю з районною радою. Завдяки його ініціативі та наполегливості місцева влада прийняла рішення, що сприяють покращенню якості та доступності медичного обслуговування населення району, залученню молодих лікарів до роботи у закладі та заохоченню медичного персоналу лікарні.

З ініціативи Петра Васильовича у приміщеннях, які довгий час не використовувалися, створено гуртожиток сімейного типу для медичного персоналу лікарні. Всього відремонтовано та облаштовано 10 однокімнатних квартир для медичного персоналу лікарні.

За результатами підсумків роботи закладів охорони здоров’я Кіровоградської області та відповідно до рейтингових показників діяльності 2015- 2018 років галузь охорони здоров’я Добровеличківського району посідає І рейтингове місце.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.