Сузір’я успішних головних лікарів – менеджерів 2019: Максим Кутишенко

15.10.2019 0

Продовжуємо знайомити вас з сузір’ям успішних керівників медичних закладів, які відкриває Україні Всеукраїнська відзнака «Головний лікар року».

2 жовтня 2019 року у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів та переможця «Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року – 2019». 56 головних лікарів з різних куточків України – професіоналів, відданих своїй справі, подали свої кандидатури на участь у конкурсі. Одним з номінантів цьогорічної Відзнаки став Максим Сергійович Кутишенко – Головний лікар Комунальної установи «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД – інфекції та шкірно-венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради.

Менеджерські якості Максима Кутишенка не залишилися поза увагою конкурсної комісії Всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року – 2019». За підтримки та сприяння Кутишенка М.С. на базі Обласного медичного спеціалізованого центру регулярно відбуваються обласні засідання товариства лікарів наркологів та дерматовенерологів. Проводяться навчання студентів-медиків, відбуваються робочі наради працівників центру з представниками громадських та благодійних організацій, направлені на підвищення якості медичного обслуговування, здійснення соціального супроводу пацієнтів та координацію роботи.

Важливим напрямом роботи очолюваного ним закладу є просвітницька робота серед населення. За ініціативи Максима Кутишенка серед населення проводяться заняття з питань діагностики та профілактики соціально-небезпечних хвороб, зокрема ВІЛ/СНІД, наркоманії та зловживання алкоголем.

Кутишенко М.С. координує роботу сайтів замісної підтримувальної в Житомирській області. 

З 2018 року за участі та за підтримки Кутишенка М.С. впроваджується єдиний інформаційний простір на всіх сайтах АРТ-терапії області, активно створюються електронні картки пацієнтів. У 2019 році, на базі закладу та за участі фахівців сайту замісної підтримувальної терапії закладу відпрацьовані елементи програми, розробка функціоналу для створення медичної інформаційної системи для роботи з пацієнтами замісної підтримувальної терапії та тестування вже розробленої медичної інформаційної системи.

Нині у Житомирській області охоплення замісною підтримувальної терапією осіб, які мають залежність від вживання наркотичних речовин,  одне з найвищих в Україні.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.