[wpv-post-title]

[wpv-post-featured-image size="large" width="100%" height="auto" crop="true"]
[wpv-post-date] 0

4 листопада 2019 року стартував соціальний проект «Кращі медики України за версією Likar.info», учасники якого представлені в п’яти номінаціях: «Професіонал», «Організатор», «Медичний блогер», «Новатор», «Громадський діяч в сфері медицини».

ГО «Платформа здоров’я» вже вдруге стала інформаційним партнером цього проекту.

За словами організаторів, поділ на номінації «Професіонал», «Організатор» і «Новатор» – умовне, тому що багато професіоналів виконують організаторську роботу і, звичайно ж, прагнуть впроваджувати найсучасніші, новаторські методи діагностики і лікування захворювань. Створюючи номінації, Likar.info спробує розповісти лише про один з аспектів діяльності учасників.

Запрошуючи учасників в номінацію «Медичний блогер», організатори конкурсу використовували в якості головного критерію вміння подати користувачам достовірну інформацію про проблеми здоров’я людини доступно і цікаво, і наші учасники на 100% відповідають цій вимозі. Єдина небезпека, яка вас підстерігає при прочитанні їх талановитих публікацій – це бажання проводити за читанням все більше і більше часу.

Номінанти в категорії «Громадський діяч в сфері медицини» – люди, які не мають медичної освіти, але присвятили свої життя боротьбі за права пацієнтів.

Безумовно, визначити «кращого з кращих» неможливо, і рейтинг лікарів – це тільки спосіб допомогти аудиторії інтернет-користувачів знайти достовірну інформацію з проблем, і як захистити свої права, як пацієнта. Ще одна мета конкурсу – розповісти про лікарів, робота яких мало помітна для більшості з нас: вони лікують пацієнтів з рідкісними (орфанними) захворюваннями, впроваджують нові схеми лікування небезпечних інфекційних захворювань або просто роблять свій посильний внесок в розвиток первинної ланки охорони здоров’я. Але кожен з них робить щось важливе для майбутнього нашої медицини або для поліпшення життя пацієнтів вже сьогодні.

Ми впевнені, що серед учасників ви знайдете тих фахівців, які опікуються найбільш близькими для вас проблемами або тих, чия робота вас по-справжньому здивує.

Ви можете зробити свій вибір на сайті за посиланням з 4 листопада по 2 грудня 2019 г. Підбиття підсумків голосування відбудеться 3 грудня 2019 р.

Ви можете проголосувати за будь-яку кількість кандидатів, але лише один раз. Закликаємо долучитися до голосування!

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.