Підтримайте створення соціального підприємства в охороні здоров’я

16.05.2019 0

Ідея створення соціального підприємства у сфері охорони здоров’я бере участь у національному телепроекті «Нові лідери». Її представляє Голова правління ГО «Платформа здоров’я» Тимофій Бадіков.

Соціальне підприємництво в напрямку eHealth спрямоване на розвиток громадського здоров’я та підвищення якості медичного обслуговування.

Прибуток підприємства буде спрямований на фінансування вітчизняних виробників та розробників сучасного медичного обладнання та технологій. З подальшим фінансуванням благодійних проектів Української Біржи Благодійності (УББ), сфокусованих на придбанні, обслуговуванні та ремонті медичного обладнання.

Наш продукт – комплексне IT-рішення у вигляді медичного боту на базі штучного інтелекту (Machine learning), що побудований на засадах європейських інструментів, рекомендованих МОЗ України та ВООЗ (EUROPEP та European Health Indicator), який буде корисним як пацієнтам, так і замовникам (КНП, приватні клініки, ФОП, страхові компанії), в перспективі й на міжнародному ринку.

Цей продукт має велике суспільне значення, оскільки орієнтований на підвищення якості обслуговування в медичних закладах та розвиток громадського здоров’я у відповідності до європейських норм, що в свою чергу сприяє покращенню економічних показників країни в цілому.

Як підтримати ідею та приєднатися до команди проекту

Голосування на першому етапі триває з 15 по 23 травня 2019 року. Голосуйте просто зараз. Дякуємо за підтримку.

Довідково: Суспільно-політичний проект «Нові лідери» започаткували група StarLightMedia та 34 громадські організації. Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного проекту, який вийде на телеканалі ICTV у форматі талант-шоу в жовтні, а переможець отримає приз у розмірі понад 1 млн грн для реалізації ідеї, з якою він/вона прийшов/ла на проект.

«Нові лідери» – це не просто шоу, це шанс для кожної соціально активної людини проявити себе та розповсюдити свій досвід на широку аудиторію.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.