Новітнє лікування онкопатологій. Анонс заходу

02.06.2021 0

Вже сьогодні 90 тисяч українців з онкологічними патологіями потребують новітніх методів лікування

I-й Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії

Анонс

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас відвідати та висвітлити I-й Всеукраїнський з’їзд з радіохірургії та стереотаксичної променевої терапії з міжнародною участю. Подія відбудеться 4-5 червня 2021 року в ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України» (м. Київ, вулиця Платона Майбороди, 32), початок червня 2021 року о 10:00.

Організатори з’їзду: «Українська Асоціація Радіохірургії та Стереотаксичної Радіотерапії», ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України».

*Повна програма З’їзду

В рамках програми заходу виступатимуть світові й українські лідери даної галузі. Учасники з’їзду представлять власний досвід використання новітніх методів діагностики і лікування захворювань нервової системи, будуть представлені провідні світові досягненнями, інноваційні технології сучасної радіохірургії, будуть визначені основні напрямки розвитку, які в даний час особливо актуальні в умовах реформування медичної галузі і переходу на нові фінансові механізми.

Контактна особа для акредитації представників ЗМІ: Ольга Сухарєва, компанія «УМТ+» тел. +38 067 323 66 08, email: o.suhareva@umt.net.ua

*Для довідки: Наразі онкологічна патологія є однією з найпоширеніших причин захворюваності та смертності.

Щорічно у всьому світі реєструється понад 10 млн нових випадків раку й понад 6 млн випадків смерті від нього. За останнє десятиліття захворюваність на злоякісні новоутворення та смертності від них зросли на понад 23%. Згідно з прогнозами, до 2030 р. кількість нових випадків захворювання на рак досягне 15 млн на рік, а випадків смерті – 10 млн.

За останні 25-30 років темп приросту захворюваності на злоякісні пухлини перевищив річний темп приросту населення.

Ситуація в Україні є вкрай складною. Зокрема, в Україні практично відсутні сучасні центри з обладнанням для променевої терапії та радіохірургії. На сьогодні понад 90000 пацієнтів з онкологічними патологіями потребують лікування методом променевої терапії (65% від щорічно нововиявлених 140 тис. випадків), та понад 9000 пацієнтів на рік потребують високотехнологічної допомоги за методикою радіохірургії.

Сучасні радіохірургічні втручання, які використовуються в нейрохірургії та нейроонкології є дороговартісними та вимагають державної підтримки для широкого впровадження в практику. У цьому контексті особлива увага приділиться тісній співпраці променевих терапевтів, онкологів, нейрохірургів, психологів, неврологів, і лікарів інших спеціальностей з метою створення державних медико-соціальних програм.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.