«4 базових аналізи для лікаря первинки ФОП», – проект Сінево

15.05.2019 0

Одним з завдань лікаря первинки, що розпочав приватну практику, є визначення лабораторії для направлення своїх пацієнтів на аналізи. Як обрати лабораторію, щоб і лікарю вигідно, і пацієнт був задоволений? Адже лікар ФОП прагне оптимально розпоряджатися коштами, отриманими від НСЗУ за своїх пацієнтів. А пацієнти хочуть здавати аналізи в комфортних умовах та бути впевненими у їх якості.

Прислухаючись до потреб лікарів та їх пацієнтів, Європейська мережа медичних лабораторій в Україні «Сінево» на початку травня започаткувала експериментальний проект «ФОП 4 тести». Повна назва проекту: «4 базових аналізи для лікаря первинки ФОП». Це проект для лікарів первинної ланки ФОП, який пропонує їм вигідну співпрацю з лабораторією з турботою про комфорт та здоров’я пацієнтів.

Сінево пропонує лікарям ФОП укласти договір про надання послуг з лабораторної діагностики, що включають 4 тести первинки (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза, холестерин). Договірна вартість цього пакету аналізів для лікаря в рамках проекту складає 100 грн. Для пацієнта ці аналізи є безоплатними в рамках базового пакету послуг первинки. Пацієнт звертається за обслуговуванням в будь-який зручний центр Сінево.

В якості додаткового бонусу для лікаря діє договірний прайс на усі інші лабораторні тести зі знижкою 10%.

Перші заявки на участь в проекті «ФОП 4 тести» надійшли від лікарів ФОП, що працюють у м.Дніпро. З огляду на те, що проект експериментальний, термін дії договорів з лікарями – 31 серпня. Рішення про пролонгацію буде прийматися за підсумками цього періоду.

Щоб приєднатися до проекту, перейдіть за посиланням. Натисніть поле «Напишіть нам сьогодні» та заповніть анкету, зазначивши назву проекту «ФОП 4 тести». Або залишіть свої контактні дані (ПІБ, телефон, електронна пошта) за адресою corporate_services@synevo.ua з поміткою (або в темі листа) «4 базовых анализа для лікаря первинки ФОП». Представник Сінево зв’яжеться з вами.

Хочу стати
Агентом Здоров`я!
я з вами!
Щоб допомогти проекту фінансово:

Найменування отримувача: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА ЗДОРОВ`Я”

Номер рахунку: 26007056225147

Код: 41927308

Банк отримувача: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК" КИЇВ

Код Банку (МФО): 380269

Призначення платежу:Благодійна допомога на здійснення статутної діяльності. Без ПДВ.